Strona główna » Oscyloskopy cyfrowe » MHO3-3504 oscyloskop cyfrowy 4x350MHz 12 bitów Micsig
Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
Promocja -33%UPO1202CS oscyloskop cyfrowy 2x200MHz
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B
HitUT15C dwubiegunowy wskaźnik napięcia LED LCD woltomerz AC DC 12V 24V 690V Unit MIE0116
MHO3-3504 oscyloskop cyfrowy 4x350MHz 12 bitów MicsigMHO3-3504 oscyloskop cyfrowy 4x350MHz 12 bitów MicsigMHO3-3504 oscyloskop cyfrowy 4x350MHz 12 bitów MicsigMHO3-3504 oscyloskop cyfrowy 4x350MHz 12 bitów MicsigMHO3-3504 oscyloskop cyfrowy 4x350MHz 12 bitów MicsigMHO3-3504 oscyloskop cyfrowy 4x350MHz 12 bitów Micsig
MHO3-3504 oscyloskop cyfrowy 4x350MHz 12 bitów Micsig
Micsig
Dostępność: Towar na zamówienie
Numer katalogowy: MHO3-3504
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Ilość kanałów analogowych: 4
Szerokość pasma: 350 MHz
Częstotliwość próbkowania: 3 GSa/s
Rozdzielczość pionowa: 12 bit
Przękatna ekranu: 14"
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
alt
alt alt
alt alt
alt
Parametry techniczne
  • producent: Micsig
  • model: MHO3-3504
  • pasmo przenoszenia: 350 MHz