Strona główna » Zasilacze laboratoryjne » kable, przewody » Przewody pomiarowe 2000V 20A komplet czerwony + czarny BST-020-JP
Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B