Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
HitUT15C dwubiegunowy wskaźnik napięcia LED LCD woltomerz AC DC 12V 24V 690V Unit MIE0116
Promocja -33%UPO1202CS oscyloskop cyfrowy 2x200MHz
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B
T-0.5C grot do stacji lutowniczych produkcji Zhaoxin/ Aoyue / PT / WEP / Yihua / 900M-T-0.5C
Zhaoxin
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: 900M-T-0.5C
Stan magazynowy:
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Grot 900M-T-0.5C do stacji lutowniczych
ścięty 0,5mm do precyzyjnego lutowania elementów SMD
| ZHAOXIN | Aoyue | PT | WEP | Yihua |
Grot 900M-T-LB ścięty 0,5mm Zhaoxin 936a 936d 852D 898d 868 d Aoyue PT WEP Yihua
Grot 900M-T-0.5C
Grot 900M-T-0.5C
Oferowany grot pasuje do stacji lutowniczych:
  • 936A Zhaoxin
  • 936D Zhaoxin
  • 868D Zhaoxin
  • 898D Zhaoxin
  • 852D Zhaoxin
  • 852 Zhaoxin
  • wszystkich stacji produkcji ZHAOXIN (zaoxin)
  • 936 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 937 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 937+ Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 909 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 968 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 853K Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 803 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 738 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 768 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • oraz wszystkich innych podobnych modeli produkcji Aoyue/PT/WEP/Yihua
Grot 900M-T-B ścięty 0,5mm Zhaoxin 936a 936d 852D 898d 868 d Aoyue PT WEP Yihua
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Klienci zakupili także
8PK-031C plecionka do odsysania cyny 2,5mm 1,5m
szt. Do koszyka
Taśma rozlutowująca plecionka 3mm ZD-180