Strona główna » Zasilacze laboratoryjne » Zasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 300W
Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
HitUT15C dwubiegunowy wskaźnik napięcia LED LCD woltomerz AC DC 12V 24V 690V Unit MIE0116
Promocja -33%UPO1202CS oscyloskop cyfrowy 2x200MHz
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B
Zasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150WZasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150WZasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150W
Zasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150W
Zasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 300W
Longwei Instruments
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: LW-3005-2KD
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5905567114168
Stan produktu: Nowy
Ilość kanałów analogowych: 4
Napięcie wyjściowe: 30V
Prąd wyjściowy: 5A
Moc wyjściowa: 300W
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz laboratoryjny wielokanałowy LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 300W
Zasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150WZasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150W
charakterystyka:
  • model: LW-3005-2KD
  • producent: LongWei
  • zasilacz impulsowy
  • posiada 4 kanały: 2 kanały regulowane, 1 kanał nieregulowany 5V/ 2A oraz 1 kanał USB
  • napięcie wyjściowe:  0-30V
  • prąd wyjściowy: 0-5A
  • wyświetlacz: podwójny 4-cyfrowy wyświetlacz LED
  • moc wyjściowa : 300W (przy pracy szeregowej oraz równoległej), przy pracy jednokanałowej niezależnej (150W)
  • częstotliwość wyjściowa: 50/60Hz
  • napięcie wejściowe: 110V lub 220V, 110V ±10% lub 220V±10% - przełącznik znajduje się z tyłu obudowy
  • posiada wyjście USB 5V/2A
  • OCP - Over Current Protect - bezpiecznik nadprądowy
  • OTP - Over Temperature Protection - zabezpiecza przed przegrzaniem
  • OVP - Over Voltage Protection - zabezpieczenie nadprądowe
  • OLP - Over Load Protection - zabezpieczenie zasilacza przed przeciążeniem
  • C.V. (Constant Voltage -stabilizacja napięcia wyjściowego)
  • C.C. (Constant Current - stabilizacja prądu wyjściowego)
  • temperatura pracy: -10°C – 35°C
  • wilgotność: <80%
  • masa: 5kg
  • wymiary: 315x260x150 mm
  • certyfikaty: CE,ROHS,UKCA,FCC
w zestawie:
  • zasilacz LW-3005-2KD
zdjęcia:
Zasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150WZasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150WZasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150WZasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150WZasilacz laboratoryjny LW-3005-2KD 0-30V 0-5A 150W
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Podobne produkty
Zasilacz laboratoryjny LW-3010-2KD 0-30V 0-10A 620W
szt. Do koszyka
Klienci zakupili także
Salmiak w kamieniu waga 160g
Salmiak w kamieniu waga 160g
szt. Do koszyka
Cążki boczne precyzyjne PCAFC zamiennik PLATO 170
8PK-031C plecionka do odsysania cyny 2,5mm 1,5m
ZD-8919 stacja lutownicza grotowa 30W
ZD-601 pochłaniacz dymu i oparów
Pozostałe produkty z kategorii
RD6024 zasilacz laboratoryjny impulsowy 60V 24A 1440W RIDEN
RD6030 panelowy moduł zasilacza 60V 30A 1800W Riden