Strona główna » Zasilacze laboratoryjne » Zasilacz laboratoryjny regulowany 3 kanały LW-1003-2KD 0-100V 0-3A 620W biały LongWei
Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
HitUT15C dwubiegunowy wskaźnik napięcia LED LCD woltomerz AC DC 12V 24V 690V Unit MIE0116
Promocja -33%UPO1202CS oscyloskop cyfrowy 2x200MHz
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B
Zasilacz laboratoryjny regulowany 3 kanały LW-1003-2KD 0-100V 0-3A 620W biały LongWeiZasilacz laboratoryjny LW-3010-2KD 0-30V 0-10A 300WZasilacz laboratoryjny LW-3010-2KD 0-30V 0-10A 300WZasilacz laboratoryjny LW-3010-2KD 0-30V 0-10A 300W
Zasilacz laboratoryjny regulowany 3 kanały LW-1003-2KD 0-100V 0-3A 620W biały LongWei
Zasilacz laboratoryjny LW-3010-2KD 0-30V 0-10A 300W
Longwei Instruments
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: LW-1003-2KD
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5905567116353
Stan produktu: Nowy
Ilość kanałów analogowych: 3
Napięcie wyjściowe: 100V
Prąd wyjściowy: 3A
Moc wyjściowa: 620W
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz laboratoryjny regulowany 3 kanały LW-1003-2KD 0-100V 0-3A 620W
Maksymalna moc wyjściowa wynosi 300W dla pojedynczego kanału.
Sumaryczna moc dla dwóch kanałów wynosi 300W + 300W = 600W
Całkowita moc wyjściowa wynosi 300W + 300W + 10W + 10W = 620W
Zasilacz laboratoryjny LW-3010-2KD 0-30V 0-10A 300WZasilacz laboratoryjny LW-3010-2KD 0-30V 0-10A 300W
Parametry techniczne
  • model: LW-1003-2KD
  • producent: LongWei
  • zasilacz impulsowy
  • posiada 4 kanały: 2 kanały regulowane, 1 kanał nieregulowany 5V/ 2A oraz 1 kanał USB
  • napięcie wyjściowe:  0 - 100V
  • prąd wyjściowy: 0 - 3A
  • wyświetlacz: podwójny 4-cyfrowy wyświetlacz LED
  • moc wyjściowa dla 1 kanału: 300W
  • całkowita moc wyjściowa: 300W + 300W + 10W + 10W = 620W
  • częstotliwość wyjściowa: 50/60Hz
  • napięcie wejściowe: 110V lub 220V, 110V ±10% lub 220V±10% - przełącznik znajduje się z tyłu obudowy
  • posiada wyjście USB 5V/2A
  • OCP - Over Current Protect - bezpiecznik nadprądowy
  • OTP - Over Temperature Protection - zabezpiecza przed przegrzaniem
  • OVP - Over Voltage Protection - zabezpieczenie nadprądowe
  • OLP - Over Load Protection - zabezpieczenie zasilacza przed przeciążeniem
  • C.V. (Constant Voltage -stabilizacja napięcia wyjściowego)
  • C.C. (Constant Current - stabilizacja prądu wyjściowego)
  • temperatura pracy: -10°C – 35°C
  • wilgotność: <80%
  • masa: 5kg
  • wymiary: 315x260x150 mm