Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B
HitUT15C dwubiegunowy wskaźnik napięcia LED LCD woltomerz AC DC 12V 24V 690V Unit MIE0116
Promocja -33%UPO1202CS oscyloskop cyfrowy 2x200MHz
T-1.2D grot do stacji lutowniczych produkcji Zhaoxin/ Aoyue / PT / WEP / Yihua / 900M-T-1.2D
Zhaoxin
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: 900M-T-1.2D
Stan magazynowy:
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Grot 900M-T-1.2D do stacji lutowniczych
płaski 1,2mm do lutowania precyzyjnego SMD
| ZHAOXIN | Aoyue | PT | WEP | Yihua |
Grot 900M-T-1.2D płaski 1,2mm Zhaoxin 936a 936d 852D 898d 868 d Aoyue PT WEP Yihua
Grot 900M-T-1.2D
Idealny do lutowania małych elementów SMD: rezystorów 0603 0805, kondensatorów ...
Grot 900M-T-1.2D
Przykładowe zastosowanie płaskich grotów z serii 900M-T-x.xD :
900M-T-0.8D | 900M-T-1.2D | 900M-T-1.6D | 900M-T-2.4D | 900M-T-3.2D |
lutowanie elemntów końcówką grota
| zobacz film |
| zobacz film |
cynowanie przewodów płaską końcówką grota
lutowanie elemntów płaską końcówką grota otworów
lutowanie elemntów płaską końcówką grota
Oferowany grot pasuje do stacji lutowniczych:
  • 936A Zhaoxin
  • 936D Zhaoxin
  • 868D Zhaoxin
  • 898D Zhaoxin
  • 852D Zhaoxin
  • 852 Zhaoxin
  • wszystkich stacji produkcji ZHAOXIN (zaoxin)
  • 936 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 937 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 937+ Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 909 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 968 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 853K Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 803 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 738 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • 768 Aoyue/PT/WEP/Yihua
  • oraz wszystkich innych podobnych modeli produkcji Aoyue/PT/WEP/Yihua
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Klienci zakupili także
DRG-01 uchwyt mocujący na szynę DIN 35mm Z313
DRG-01 uchwyt mocujący na szynę DIN 35mm