Zasilacz laboratoryjny RPS-3005DB
RPS-3005DB to zasilacz laboratoryjny o regulowanym napięciu wyjściowym od 0 do 30V. Maksymalna wydajność prądowa to 5A. Zasilacz posiada duży i czytelny wyświetlacz LED 3,5 cyfry z podświetleniem na którym wyświetlany jest aktualnie płynący prąd oraz wartość ustawionego napięcia. Solidna metalowa obudowa.
Charakterystyka RPS-3005DB:
Parametry techniczne zasilacza RPS-3005DB:
Dane techniczne RPS-3005DB:
RPS-3005DB
|---|---|
| Napięcie wyjściowe stałe DC | 0-30V z płynną regulacją |
| Prąd wyjściowy stały DC | 0-5A z płynną regulacją |
| Moc wyjściowa | 150W |
| Praca w trybie C.V. | TAK |
| Praca w trycie C.C. | TAK |
| Współczynnik stabilizacji napięcia CV | 0,01%+2mV |
| Tętnienia i szumy napięcia: | <1mVrms (5Hz-1MHz) |
| Stabilizacja prądu: | 0,1%+3mA |
| Tętnienia i szumy prądu: | <2mArms |
| Dokładność programowania napięcia | 0,01V |
| Dokładność programowania prądu | 0,001A (1mA) |
| Napięcie zasilania | 220V ±10% / 50Hz |
| Wilgotność | 80% |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Wymiary | 278 × 160 × 170mm |