Strona główna » Zasilacze laboratoryjne » KMD-3205D-II zasilacz laboratoryjny potrójny 0-32V 5A
Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
Promocja -33%UPO1202CS oscyloskop cyfrowy 2x200MHz
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B
HitUT15C dwubiegunowy wskaźnik napięcia LED LCD woltomerz AC DC 12V 24V 690V Unit MIE0116
KMD-3205D-II zasilacz laboratoryjny potrójny 0-32V 5AKMD-3205D-II zasilacz laboratoryjny potrójny 0-32V 5AKMD-3205D-II zasilacz laboratoryjny potrójny 0-32V 5AKMD-3205D-II zasilacz laboratoryjny potrójny 0-32V 5A
KMD-3205D-II zasilacz laboratoryjny potrójny 0-32V 5A
Zhaoxin
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: KMD-3205D-II
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5905567111006
Stan produktu: Nowy
Ilość kanałów analogowych: 3
Napięcie wyjściowe: 32V
Prąd wyjściowy: 5A
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
KMD-3205D-II zasilacz laboratoryjny potrójny 0-32V 5A / 5V 3A
alt
Zasilacz laboratoryjny Zhaxoin KMD-3205D-II o regulowanym napięciu wyjściowy od 0 do 32V oraz wydajności prądowej do 5A. Duży, czytelny wyświetlacz LED 4,5cyfry o rozdzielczości wskazań napięcia 0,01V oraz prądu 0,001A. Urządzenie posiada trzy kanały. Dwa z nich są regulowane od 0 do 32V oraz 0 do 5A, natomiast kanał nr 3 posiada stałe napięcie 5V oraz wydajność prądową do 3A.  Regulacja parametrów odbywa się za pomocą wbudowanych pokręteł - enkoderów. Podczas zmiany nastawy na wyświetlaczy można zaobserwować ustawioną wartość. Konstrukcja impulsowa o niewielkiej wadze i dużych możliwościach. Wbudowany wentylator z czujnikiem temperatury stanowi aktywne chłodzenie urządzenia. Do załączenia zachodzi w momencie, gdy temperatura wewnątrz obudowy wzrośnie do ponad 50°C. Złącza wyjściowe stanowią odkręcane gniazda bananowe. Zasilacz może pracować w połączeniu kanałów: szeregowym, równoległym oraz symetrycznym. Urządzenie wyposażone w zabezpieczenie przeciwzwarciowe.  Zasilacz idealnie nadaje się do pracy w serwisie, na produkcji oraz do ładowania akumulatorów.
Parametry techniczne
- producent: Zhoaxin
- model: KMD-3205D-II
- zasilacz impulsowy
- liczba kanałów: 3 (dwa regulowane, jeden o stałych wartościach)
⇒ kanał 1: 0-32V / 0-5A
⇒ kanał 2: 0-32V / 0-5A
⇒ kanał 3: 5V / 3A
- regulacja napięcia oraz prądu kanału 1 oraz 2
- napięcie i prąd regulowane potencjometrami - enkodery
- możliwość łączenia kanałów - praca:
⇒ niezależna ( dwa kanały regulowane osobno): 0-32V 0-5A
⇒ równoległa: 0-32V 0-10A
⇒ symetryczna: +/- 0-32V 0-5A
⇒ szeregowa: 0-64V 0-5A
- zasilacz liniowy DC - zasilacz impulsowy
- rozdzielczość regulacji napięcia: 0,01V
- rozdzielczość regulacji prądu: 0,001A
- woltomierz 4,5 cyfry wyświetlacz 7-segmentowy ze wskazaniem napięcia oraz prądu
- tryb pracy C.V. - constant voltage
- tryb pracy C.C. - constant current
- wymiary: 351 x 260 x 158 mm
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe
- diody LED informujące o trybie pracy urządzenia
- dokładność wskazań woltomierza:
⇒ zakres: 00,00V - 09,99V : 0,3% +1 cyfra
⇒ zakres: 10,00V - 32,00V : 0,1% + 1 cyfra
- dokładność wskazań amperomierza:
⇒ zakres: 0,000A - 0,999A : 0,3% + 1 cyfra
⇒ zakres: 1,000A - 4,999A : 0,1% + 1 cyfra
⇒ zakres: 5,000A - 10,00A : 0,2% + 1 cyfra
- stabilność napięcia 0,1%+2mV
- stabilność napięcia pod obciążeniem: 0,1%+2mV
- tętnienia: 0,3%Vpp
- stabilność prądu: 0,1%+3mA
- stabilność prądu pod obciążeniem: 0,2%+3mV
- napięcie zasilania: 230V AC / 50Hz
- złącza wyjściowe: gniazdo bananowe odkręcane 4mm
- chłodzenie aktywne - wbudowany wentylator chłodzący
- wentylator załącza się po osiągnięciu 50°C wewnątrz obudowy
- wbudowany bezpiecznik w gnieździe zasilania urządzenia
- poręczna rączka do przenoszenia zasilacza
- temperatura pracy: -10°C ~ 40°C
- wilgotność względna: 90%
- waga: 5,5kg
alt
Zestaw zawiera
- 1 x zasilacz laboratoryjny KMD-3205D-II
- 1 x przewód zasilający
- 2 x przewód banan - krokodyl
- 1 x oryginalny karton
- 1 x instrukcja obsługi w języku angielskim
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Podobne produkty
KMD-20005D-II zasilacz laboratoryjny potrójny 0-200V 5A Zhaoxin
szt. Do koszyka
Klienci zakupili także
P-041 Przewód banan - banan 0,35mm2 długość 100cm czarny
szt. Do koszyka
Szczypce tnące boczne 90mm DANIU 3.5inch obcinarki obcinaczki
Szczypce tnące boczne 90mm czarne
Gniazdo głośnikowe x2 banan +2x Jack prostokątne 97mm x 83mm GNI0243
Zestaw rezystorów 0,25W 600szt. (30 wartości x 20szt.)