Strona główna » Oscyloskopy cyfrowe » SATO1004 oscyloskop typu tablet do motoryzacji 4x100MHz 1GSa/s 8Bit Micsig
Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
Promocja -33%UPO1202CS oscyloskop cyfrowy 2x200MHz
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B
HitUT15C dwubiegunowy wskaźnik napięcia LED LCD woltomerz AC DC 12V 24V 690V Unit MIE0116
SATO1004 oscyloskop typu tablet do motoryzacji 4x100MHz 1GSa/s 8Bit MicsigSATO1004 oscyloskop typu tablet do motoryzacji 4x100MHz 1GSa/s 8Bit MicsigSATO1004 oscyloskop typu tablet do motoryzacji 4x100MHz 1GSa/s 8Bit Micsig
SATO1004 oscyloskop typu tablet do motoryzacji 4x100MHz 1GSa/s 8Bit Micsig
Micsig
Numer katalogowy: SATO1004
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
alt
Oscyloskop motoryzacyjny Micsig SATO1004 to profesjonalne narzędzie diagnostyczne z serii SATO, zaprojektowane specjalnie do konserwacji i diagnostyki pojazdów. Jest to model 4-kanałowy o paśmie przenoszenia 100 MHz oraz próbkowaniu 1 GSa/s. Urządzenie wyposażone jest w czytelny, 8-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości 800x600 oraz innowacyjny system operacyjny oparty na Androidzie, co zapewnia obsługę tak intuicyjną jak w nowoczesnym smartfonie. Dzięki zintegrowanemu pakietowi oprogramowania motoryzacyjnego, SATO1004 umożliwia konfigurację testów diagnostycznych (takich jak ładowanie, zapłon, czujniki) za pomocą jednego kliknięcia.
alt
Obsługuje pomiary elektroniczne dla wszystkich modeli pojazdów
Niezależnie od tego, czy jest to pojazd spalinowy, czy elektryczny (EV) – zmierzy każdy z nich!
Interfejsy
Menu diagnostyczne
Wszechstronne pomiary, niezrównana niezawodność
Kompaktowy rozmiar i łatwość przenoszenia.
Obsługa blokady zasilania dla większego spokoju podczas transportu.
Wyposażony w baterię litową o pojemności 7500 mAh, zapewniającą maksymalny czas pracy do 5 godzin.
Pionierska obsługa synchroniczna
Dekodowanie
Analiza sygnału
Głęboka pamięć
Wysoka częstotowość odświeżania przebiegów
Zdalne sterowanie
Pamięć 32GB
Dekodowanie wielu magistral
Wiele metod zdalnego sterowania
Akcesoria
Duża pojemność pamięci 32 GB
Obsługuje przechwytywanie zrzutów ekranu, nagrywanie wideo oraz zapisywanie danych przebiegów.
Profesjonalne akcesoria: Dwie opcje zestawów
Szczegółowa specyfikacja techniczna
- Marka: Micsig
- Model: SATO1004
- Pasmo przenoszenia: 100 MHz
- Liczba kanałów analogowych: 4
- Częstotliwość próbkowania w czasie rzeczywistym: 1 GSa/s
- Głębokość pamięci: 70 Mpts
- Czas narastania: ≤3.5 ns
- Szybkość odświeżania przebiegów: 130,000 wfms/s
- Wyświetlacz 8 cali TFT LCD, dotykowy pojemnościowy, rozdzielczość 800*600
- System operacyjny Android
- Dekodowanie magistral: RS-232/422/485/UART, CAN, CAN FD, LIN, SPI, I²C
- Filtr pasma: Pełne pasmo, dolnoprzepustowy
- Interfejsy komunikacyjne: Wi-Fi, USB 3.0/2.0 Host, USB Type-C, HDMI, Trigger out
- Pamięć wewnętrzna: 32 GB
- Zdalne sterowanie: Aplikacja Android/iOS, PC Software, komendy SCPI
- Bateria: Li-Ion 7.4V, 7500 mAh (czas pracy ok. 5h)
- Wymiary: 265 x 192 x 50 mm
- Waga: 1.9 kg (z baterią)
System Pionowy
Filtr pasma Pełne pasmo, Dolnoprzepustowy (30kHz ~ maks. pasmo)
Sprzężenie wejściowe DC, AC, GND
Impedancja wejściowa 1MΩ ± 1% || 14.5pF ± 3pF
Rozdzielczość pionowa 8 bitów
Dokładność wzmocnienia DC < ±2% (wejście 1MΩ)
Zakres czułości wejściowej 1mV/dz ~ 10V/dz (wejście 1MΩ)
Szum ≤ 1.2mVpp (1mV/dz, 1MΩ)
Izolacja międzykanałowa ≥ 40dB (100:1)
Maksymalne napięcie wejściowe CAT I 300Vrms (wejście 1MΩ)
System Poziomy i Próbkowanie
Podstawa czasu 2ns/dz ~ 1ks/dz
Dokładność podstawy czasu ±20ppm
Metoda próbkowania Real-Time
Detekcja szczytów  Wychwytywanie wąskich zakłóceń: 4ns (przy 4 kanałach)
Maksymalna długość zapisu 70ms (przy najwyższym próbkowaniu)
Głębokość pamięci 70 Mpts
System Wyzwalania i Dekodowanie
Tryb wyzwalania Auto, Normal, Single
Sprzężenie wyzwalania DC, AC, odrzucenie HF, odrzucenie LF, odrzucenie szumu
Typy wyzwalania Edge, Pulse Width, Logiczne, Wideo, Timeout, Slope, Runt Pulse, N Edge
Dekodowanie magistral RS-232/422/485/UART, CAN, CAN FD, LIN, SPI, I2C
Pomiary i Matematyka
Kursory Poziome, Pionowe, Krzyżowe
Miernik częstotliwości Sprzętowy, 6-cyfrowy
FFT Maks. 100k punktów (okna: Rectangular, Hamming, Blackman, Hanning)
Wyświetlacz i System
Wyświetlacz 8 cali TFT LCD, pojemnościowy dotykowy, 800*600 pikseli, siatka 14*10
Odświeżanie przebiegów 130,000 wfms/s
Pamięć wewnętrzna 32 GB (WAV, CSV, BIN)
Porty komunikacyjne USB 3.0, USB 2.0, USB Type-C, HDMI 1.4, Wi-Fi, SCPI
Zdalne sterowanie Aplikacja Android/iOS, oprogramowanie PC
Zasilanie i Środowisko
Napięcie zasilania 100~240V AC, 50/60Hz
Wyjście zasilacza 12V DC, 4A
Bateria Li-ion 7.4V, 7500mAh
Wymiary (Sz x W x Gł) 265 x 192 x 50 mm
Waga 1.9 kg (z baterią)
Temperatura pracy 0°C ~ 45°C