Strona główna » Oscyloskopy cyfrowe » TAO3102A oscyloskop typu tablet 2x100MHz 14-bit z multimetrem OWON
Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
HitUT15C dwubiegunowy wskaźnik napięcia LED LCD woltomerz AC DC 12V 24V 690V Unit MIE0116
Promocja -33%UPO1202CS oscyloskop cyfrowy 2x200MHz
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B
TAO3102A oscyloskop typu tablet 2x100MHz 14-bit z multimetrem OWONTAO3102A oscyloskop typu tablet 2x100MHz 14-bit z multimetrem OWONTAO3102A oscyloskop typu tablet 2x100MHz 14-bit z multimetrem OWONTAO3102A oscyloskop typu tablet 2x100MHz 14-bit z multimetrem OWON
TAO3102A oscyloskop typu tablet 2x100MHz 14-bit z multimetrem OWON
Owon
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: TAO3102A
Kod producenta: TAO3102A
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5905567119392
Stan produktu: Nowy
Ilość kanałów analogowych: 2
Szerokość pasma: 100 MHz
Częstotliwość próbkowania: 1 GSa/s
Rozdzielczość pionowa: 14 bit
Przękatna ekranu: 8"
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
TAO3102A 2-kanałowy oscyloskop typu tablet  100MHz 14-bit z multimetrem OWON
Oscyloskop tabletowy OWON TAO3102A
Oscyloskop tabletowy OWON TAO3102A to wszechstronne, 2-kanałowe centrum pomiarowe, łączące w sobie precyzję oscyloskopu z funkcjonalnością multimetru. Model ten oferuje pasmo 100 MHz oraz próbkowanie 1 GS/s, a dzięki zastosowaniu przetwornika ADC o wysokiej rozdzielczości 14-bit, umożliwia rejestrację najdrobniejszych szczegółów sygnału. Unikalną cechą modeli 2-kanałowych z tej serii jest wbudowany multimetr cyfrowy 4 ½ cyfry, co czyni TAO3102A kompletnym narzędziem dla serwisantów i inżynierów pracujących w terenie.
Multimetr interfejs
Widok boczny TAO3000
Złącza multimetru
Parametry i funkcje:
  • Marka: OWON
  • Model: TAO3102A
  • Liczba kanałów: 2 + Multimetr
  • Pasmo: 100 MHz
  • Próbkowanie: 1 GS/s
  • Rozdzielczość pionowa: 8 / 12 / 14 bitów (Hardware)
  • Wbudowany multimetr: 4 ½ cyfry (V, A, R, C, Dioda)
  • Rekord pamięci: 40M
  • Odświeżanie przebiegu: 45 000 wfms/s
  • Ekran: 8" Kolorowy LCD (800x600), dotykowy (Multi-touch)
  • Bateria: Wbudowana 7.4V, 8000mAh (do 5h pracy)
  • Dekodowanie magistral: I2C, SPI, UART(RS232), CAN
  • Funkcje matematyczne: +, -, *, /, FFT, FFTrms, Intg, Diff, Sqrt, User Defined, Digital Filter
  • Interfejsy: USB Host, USB Device, LAN, Wi-Fi (opcja), PictBridge
  • Obsługa komend: SCPI, LabVIEW
  • Wymiary: 270 x 191 x 48 mm
  • Waga: ok. 1.7 kg
Specyfikacja techniczna
Parametr Wartość / Zakres
Pasmo  100 MHz
Próbkowanie  1 GS/s
Rozdzielczość pionowa (A/D) 8 bitów / 12 bitów / 14 bitów
Długość rekordu 40M
Skala pozioma (s/div) 1ns/div - 1000s/div, krok 1 - 2 - 5
Kanały  2 + Multimetr
Wyświetlacz  8" kolorowy LCD, 800 x 600 pikseli, ekran multi-touch
Impedancja wejściowa 1MΩ ± 2%, równolegle z 15pF ± 5pF
Maksymalne napięcie wejściowe 1MΩ ≤ 300Vrms
Współczynnik tłumienia sondy 0.001X - 1000X, krok 1 - 2 - 5
Czułość pionowa 1mV/div - 10V/div (na wejściu)
Dekodowanie magistral I2C, SPI, UART(RS232), CAN (opcja)
Pomiary automatyczne Pełen zestaw (Vpp, Vavg, Vrms, Freq, Period, itp. - 31 parametrów)
Interfejsy komunikacyjne USB host, USB device, USB port for PictBridge, LAN, and WIFI (optional)
Zasilanie  7.4V, 8000mAh, 5 godzin pracy
Wymiary (SxWxG) 270 x 191 x 48 mm
Specyfikacja multimetru
Wyświetlacz 4 1/2 cyfry
Napięcie  mV: 20.000mV - 200.00mV
DCV: 2.0000V - 1000.0V
ACV: 2.0000V - 750.0V
Prąd ACD: 20.00A / ACA: 20.00A
Impedancja 200.00Ω - 100.00MΩ