Strona główna » Oscyloskopy cyfrowe » UPO2074HD oscyloskop cyfrowy 4x70MHz 2,5GSa/s 12 bitów UPO2000HD Uni-T
Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
Promocja -33%UPO1202CS oscyloskop cyfrowy 2x200MHz
HitUT15C dwubiegunowy wskaźnik napięcia LED LCD woltomerz AC DC 12V 24V 690V Unit MIE0116
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B
UPO2074HD oscyloskop cyfrowy 4x70MHz 2,5GSa/s 12 bitów UPO2000HD Uni-TUPO2074HD oscyloskop cyfrowy 4x70MHz 2,5GSa/s 12 bitów UPO2000HD Uni-TUPO2074HD oscyloskop cyfrowy 4x70MHz 2,5GSa/s 12 bitów UPO2000HD Uni-TUPO2074HD oscyloskop cyfrowy 4x70MHz 2,5GSa/s 12 bitów UPO2000HD Uni-T
UPO2074HD oscyloskop cyfrowy 4x70MHz 2,5GSa/s 12 bitów UPO2000HD Uni-T
Uni-t
Dostępność: Na zamówienie
Numer katalogowy: UPO2074HD
Kod producenta: UPO2074HD
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Ilość kanałów analogowych: 4
Szerokość pasma: 70 MHz
Częstotliwość próbkowania: 2.5 GSa/s
Rozdzielczość pionowa: 12 bit
Przękatna ekranu: 10.1"
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
UPO2074HD oscyloskop cyfrowy 4x70MHz 2,5GSa/s 12 bitów Uni-T
alt
alt alt
Wszechstronne urządzenia pomiarowe:
alt
  • Audio – do analizy sygnałów audio i protokołów związanych z przetwarzaniem dźwięku.
Analizator widma – wyposażony w standardowy, rozszerzony moduł FFT z możliwością analizy sygnałów na 4 kanałach przy próbkowaniu do 4 Mpts. Zakres częstotliwości wynosi od 0 do 1,25 GHz, umożliwiając dokładne badanie szerokiego spektrum sygnałów. Urządzenie oferuje funkcję krzywej wodospadowej, obsługę 4 śladów i 4 typów detekcji, a także różnorodne tryby markerów: automatyczny, ręczny oraz progowy, wraz z możliwością tworzenia listy punktów markerów, co pozwala na precyzyjne monitorowanie i analizę charakterystyki sygnałów.
Analiza mocy
Analiza wejściowa:
  • Jakość zasilania (Power Quality) – monitorowanie stabilności i parametrów energii elektrycznej.
Analiza przełączania:
  • Slew Rate – pomiar szybkości narastania i opadania sygnałów.
  • Rds(on) – ocena rezystancji przewodzenia tranzystorów.
  • Analiza modulacji (Modulation Analysis) – badanie wpływu modulacji na pracę układu.
Analiza wyjściowa:
  • Analiza tętnień (Ripple Analysis) – monitorowanie fluktuacji napięcia wyjściowego.
  • Sprawność energetyczna (Power Efficiency) – ocena efektywności przetwarzania mocy.
  • Odpowiedź chwilowa (Transient Response) – analiza reakcji układu na nagłe zmiany obciążenia.
  • Czasy załączenia/wyłączenia (ON/OFF Time) – dokładne pomiary czasów przełączania wyjścia.
Sprzętowo przyspieszony test maski: standard 6σ < 1 s
Parametry techniczne
- producent: Uni-T
- model: UPO2074HD
- pasmo analogowe: 70 MHz
- próbkowanie w czasie rzeczywistym: do 2,5 GSa/s
- rozdzielczość pionowa: 12 bitów (do 4096 poziomów kwantyzacji)
- kanały analogowe: 4
- pamięć próbek: do 100 Mpts
- szybkość akwizycji przebiegów: do 250 000 wfms/s (w trybie sekwencyjnym: do 1 000 000 wfms/s)
- pomiar parametrów: 56 typów, z obsługą histogramów i wykresów liniowych
- rejestracja przebiegów w czasie rzeczywistym: do 125 000 ramek, możliwość eksportu na pamięć USB
- programowa funkcja ERES (zwiększona rozdzielczość): do +4 bitów
- funkcja anlizy mocy (opcja)
▶ analiza wejściowa: jakość energii, analiza harmonicznych, prąd rozruchowy
▶ analiza przełączania: straty przełączania, SOA, slew rate, Rds(on), analiza modulacji
▶ analiza wyjściowa: analiza tętnień, sprawność energetyczna, odpowiedź chwilowa, czasy ON/OFF
- wyzwalanie strefowe (Zone Trigger): przechwytywanie sygnałów sporadycznych i złożonych
- test maski: sprzętowo przyspieszony, standard 6σ, czas testu < 1 s
- ultra Phosphor 3.0: superfluorescencyjny efekt wyświetlania, 256 poziomów szarości
ekran 10,1" HD (1280×800), pojemnościowy multi-touch z obsługą gestów (klik, przesuwanie, powiększanie, edycja, przeciąganie)
- interfejs: USB Host, USB Device, LAN, EXT Trig, AUX Out (Trig Out, Pass/Fail), HDMI
- wielokanałowy licznik częstotliwości (7 cyfr, regulacja czasu odświeżania i precyzji)
- woltomierz cyfrowy DVM: pomiary RMS wielokanałowe (DC, AC RMS, DC+AC RMS)
- funkcje wyświetlania: Multi-Windows Display, wizualizacja trendów, statystyki parametrów
- napięcie zasilania: 230V 50Hz AC
- wymiary: 361 x 209 x 106mm
- waga: 2,97kg
Materiały dodatkowe
Szczegółowe parametry techniczne
Instrukcja obsługi w języku angielskim
Instrukcja programowanie urządzenia
Oprogramowanie do oscyloskopu na komputer
Opcje dodatkowe
- UPO2000HD-BW7T1M - poszerzenie pasma z 70MHz do 100MHz
- UPO2000HD-BW7T2M - poszerzenie pasma z 70MHz do 200MHz
- UPO2000HD-BW1MT2M - poszerzenie pasma ze 100MHz do 200MHz