Strona główna » Oscyloskopy cyfrowe » UT-M26 sonda logiczna dla oscyloskopów z serii MSO1000HD UNI-T
Adres sklepu
GOTRONIK PPHU
ul. Bystrzycka 69C
(I piętro, wejście od strony osiedla)
54-215 Wrocław
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek           08:00 - 16:00
środa             08:00 - 16:00
czwartek       08:00 - 16:00
piątek            08:00 - 16:00
sob. - niedz.   zamknięte
Mapa (kliknij):
Mapa dojazdu do Gotronik
Hity sklepowe
1
HitUT15C dwubiegunowy wskaźnik napięcia LED LCD woltomerz AC DC 12V 24V 690V Unit MIE0116
Promocja -33%UPO1202CS oscyloskop cyfrowy 2x200MHz
Promocja -10%Kamera termowizyjna Uni-T UTi260B
UT-M26 sonda logiczna dla oscyloskopów z serii MSO1000HD UNI-T
Uni-t
Dostępność: Towar na zamówienie
Numer katalogowy: UT-M26
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Zapytaj o cenę
  • Opis produktu
  • Produkty powiązane (4)
  • Recenzje produktu (0)
UT-M26 zestaw
Wysokowydajna sonda logiczna marki UNI-T, model UT-M26, to zaawansowane urządzenie pomiarowe. Została ona zaprojektowana do precyzyjnego łączenia magistral cyfrowych oraz sygnałów z badanego systemu z wysokorozdzielczymi oscyloskopami serii MSO1000HD. Urządzenie udostępnia 16 kanałów sygnałowych oraz 16 kanałów uziemienia. Do najważniejszych parametrów decydujących o jakości sprzętu należy minimalna wykrywalna szerokość impulsu rzędu 5 ns oraz minimalne napięcie wahania na poziomie 500 mV.
UT-M26 wtyk
Pełna specyfikacja i parametry
  • - Marka: UNI-T
  • - Model: UT-M26
  • - Kompatybilność z oscyloskopami z serii MSO1000HD
  • - Liczba kanałów wejściowych: 16 sygnałowych i 16 uziemienia
  • - Zakres progu napięciowego: ± 20V
  • - Dokładność progu: ± (100 mV + 3% ustawienia progu)
  • - Maksymalne napięcie wahania: ± 20V
  • - Dopuszczalne napięcie maksymalne wg nadruku na obudowie: ± 40V
  • - Minimalne napięcie wahania: 500 mV
  • - Minimalna szerokość wykrywalnego impulsu: 5 ns
  • - Impedancja wejściowa: 101 kΩ ± 1%
  • - Pojemność wejściowa: 9 pF ± 1 pF
  • - Długość głównego kabla sondy: ok. 100 cm
  • - Długość przewodów końcowych: ok. 15 cm
  • - System identyfikacji kanałów: numery oraz wskaźniki kolorystyczne
  • - Ustawienia grup kanałów: D7-D0 oraz D15-D8 z niezależną kontrolą
  • - Tłumienie Jittera: obsługiwane w ustawieniach magistrali
  • - Metody podłączenia: piny dwurzędowe, luźne kable sygnałowe, klipsy chwytakowe
  • - Temperatura robocza od 0°C do 40°C
  • - Wilgotność robocza: 0 do 80% wilgotności względnej (RH)
  • - Temperatura przechowywania: -20°C do 60°C
  • - Wilgotność przechowywania: 0 do 90% wilgotności względnej (RH)